CampUsa Neden Doğru Bir Seçim?

CampUsa Neden Doğru Bir Seçim?

Neden mi CampUSA?

Birçok neden sayabilirim CampUSA için. Ama bunlardan en önemlisi, özellikle kısıtlı bütçeyle yurtdışına gitmek isteyen üniversite öğrencileri için inanılmaz bir fırsat oluşu. Bunun nedeni, hem program ücretinin düşük oluşu, hem de ne kadar para kazanacağınızın gitmeden önce belli olması. Kısacası; her şeyi bilerek gidiyorsunuz. Konaklama, yemek parası ayrıca ödemiyorsunuz. Yani Work and Travel gibi değil.

Genellikle üniversite öğrencileri arasında Work and Travel oldukça popülerdir, bunun başlıca sebebiyse, staj imkanının yanında gelir de getirmesidir. Ancak bu programı duyduktan sonra fikriniz kökten değişebilir! Çok bilindik bir program olmaması ve  aslında pek az şirketin ilgilendiği bir program olması, sizin için gerçek bir avantaj ve fırsat .

Ben üniversite öğrencisi olsam ve iyi derecede İngilizcem olsa, bir de not ortalamam 2’nin üstünde olsa kesinlikle kaçırmazdım bu programı. Eğleneceksiniz, İngilizceniz gelişecek, farklı kültürden arkadaşlarınız olacak, Amerika’da yaşam deneyiminiz olacak ve hemen hiç para kaybınız olmayacak! İçinizden “’WOW” dediğinizi duyabiliyorum :)

Gerçekten de WOW! Bazen bilmediğimiz için bir sürü fırsatları kaçıyoruz. ihrTurkey olarak, bu gibi önemli fırsatları kaçırmamanız için buradayız. Hadi ne duruyorsunuz, hemen bize ulaşın ve bilgi almaya başlayın! Yalnız uyarım şu ki; bu programda erken karar önemlidir. Kısacası, ertelemeyin hayallerinizi; size sadece bir telefon kadar uzağız…