Hakkımızda

The New Way to


Biz Kimiz

IHR TURKEY (International Human Resources) Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Danışmanlığı, 2004 yılından itibaren uzman kadrosuyla; katılımcılarına başta dil eğitimi olmak üzere sertifika-diploma programları, işadamı ve yöneticilere yönelik kısa süreli yoğun dil eğitimi ve yurt dışı staj olanaklarıyla ilgili detaylı bilgi ve hizmetler sunmaktadır.

Ayrica TOEFL, IELTS, GMAT, GRE gibi sınavlara başvurular ve hazırlık konusu da dahil, yurtdışı eğitimiyle alakalı her konuda uygun çözumler üretmektedir.

Birçok ülkede, özellikle Amerika Birleşik Devletler’inde bir yandan çalışırken diğer yandan da dilinizi geliştirecek ve uluslararası bir kültürü yakından tanıma ve öğrenme fırsatı bulacaksınız. Bu paha biçilemez deneyim sizin hem profesyonel yaşamınızı ve bakış açınızı değiştirip, size yeni ufuklar açacak, hem de özgeçmişinizde önemli bir etken olarak yer alacaktır.

Dünya genelindeki çesitli dil okullarından edindiğimiz tecrübeyle akademik kariyer sahibi eğitimciler ve yabancı ögretim kadrosuyla CAMBRIDGE Dil Okulu Adana’da hizmet vermektedir.

Çalışma programlarımızda; seçkin personelimiz ve etkili iletişim kanallarımız aracılığıyla, firmaları kaliteli ve donanımlı çalışanlarla buluşturuyoruz. Bunun en güzel örneğini Şubat 2006’dan bu yana gerçekleştirdiğimiz ve “Recruitment Trip” adını verdiğimiz profesyonel iş fuarlarıyla kanıtlamaktayız.

Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan uluslararası işletmelerde ve okullarda yüksek eğitim görmüş olan ve uluslararası profesyonel deneyimleri olan program danışmanlarımız gereksinimlerinizi karşılayabilecek, sorunlarınıza çözüm yolları üretebilecek her türlü donanıma sahiplerdir.

hakkimizda