Referanslar

Gerçek Öğrenci İzlenimleri ve Foto Galeri

Eğer İngiltere’de eğitim almak istiyorsanız bunun ilk adresi Cambridge olmalıdır. Hem eğitimi hem de mimarisi; en çok ta huzurun başkentidir bu şehir. Ve danışman konusundaki tavsiyem Emine Hanım; kendisi, her ihtiyacım olduğunda bana yardımcı oldu ve İngiltere hakkındaki tecrübeleri beni çok rahatlattı. Her şey için ona teşekkür ederim:)

YasirStudio Cambridge - Cambridge

Özel bir şirkette yönetici olarak çalışıyorum ve İngilizcemi geliştirmek için İngiltere’ye gitmeye karar verdiğimde, ilk olarak bunu nasıl gerçekleştirebileceğimi araştırmaya başladım. Elbette en doğrusu danışmanlık hizmeti almak ve işleri kolaylaştırmaktı. Özellikle 3 ay gibi bir süre için gidiyorsanız, her şeyin yolunda gitmesi çok önemli. Fakat hangi danışmanlık şirketi sizin için doğru karar? Özellikle büyük şehirlerden biraz uzak yaşıyorsanız bu sorunun cevabını bulmak oldukça zor bir süreç haline gelebiliyor. Danışmanımız EMİNE NAMAL, tüm bu süreci benim için sadece telefon ve e-mail yolu ile çözerek beni büyük bir karmaşadan kurtardı ve İngiltere’de bulunduğum süre içerisinde de desteğini hiç eksik etmedi. Hiç yüz yüze görüşmemiş olsak da karşılıklı güven ile her şeyin yolunda gitmesinden dolayı kendisine buradan da tekrar teşekkür etmek isterim.

Serkan Y.Cambridge School

Orada çok güzel arkadaşlıklar edindim, uluslararası bir ailem oldu. Hatta iki İspanyol arkadaşım yarıyıl tatilinde Türkiye’ye gelmeyi planlıyorlar! Çok farklı kültürler öğrendim. Bir sürü milletten arkadaşım oldu. Zaten hayalimi gerçekleştirmiş olmamın mutluluğu anlatamam… Oraya gidip kötü deneyimler yaşayabilirdim ama; Emine Abla’nın yönlendirmesi sayesinde böyle bir şey olmadı ve “doğru karar vermişim” dedim. İmkanınız varsa kesinlikle yaşamanız gereken bir tecrübe. Ve dolu dolu yaşayın. Belki bir daha fırsatınız olmaz.

RanaCELTA

Emine ablamla tanışmam Amerika konsolosluğunda yaşadığım sorunla başladı. Okul kaydımı kendim yapıp vizede eksik evrak nedeniyle sıkıntı yaşadım. Emine Ablam vize sıkıntımı çözüp Amerika hayallerime kavuşturdu. Gittim, gördüm, gezdim ve yine gideceğim. Çünkü onun aracılığı ile bu zaten çok kolay. Güven veren, güler yüzlü, sıcakkanlı ve aile gibi bir ortamla tanıştığım için çok şanslıyım. Artık sadece Amerika değil, dünyanın her yerine gidebilirim. New York’tan Sevgiler!

Pınar SaygılıNEW YORK-EC

Kanada’ya gelme sürecimizin her aşamasında bizlerle en az kendi kardeşi gibi ilgilenen ve ayrıca bu ilgiyle birlikte insanlara başarılı bir danışman olduğunu gösteren, bizlere yurtdışı eğitim denildiğinde de tavsiye edilmesini sağlayan bir izlenim oluşturan Emine Namal Ablamıza çok teşekkür ederiz.

Yusuf Ali A. & Ömer Faruk Y.KGIC - Toronto - CANADA

Cambridge den selamlar… İngiltere’de master yapmak için İngilizce eksiğim vardı ve burada eğitim almaya karar verdim. Ama daha önce yurtdışı deneyimim yoktu burayla alakalı oldukça fazla bilgiye ihtiyacım vardı. Tesadüfen tanıştığım Emine NAMAL bana her konuda fikir vermekte kesinlikle doğru bir seçimmiş. Zaten hazırlık sürecinde çok memnundum; fazlasıyla emek harcadı benim için. Vize başvuru ve sonuç süreci dahil hiçbir pürüz çıkmadan ve hiçbir şekilde yorulmadan buraya ulaşabildim. Aklınıza gelebilecek her soruyu sorabilir, yurtdışına bilinçli cıkabilirsiniz; hatta soru sormanıza bile gerek kalmayacak çünkü gayet profesyoneller, fazlasıyla aydınlatıyolar!  Herşey için teşekkürler!

 

Bence bu tatlı insan aracılığıyla yön bulmak sizin için de bir şans ve dogru bir seçim olacaktır…
Herkese İYİ ŞANSLAR…:))

Gamze ÇırıkCAMBRIDGE-STUDIO CAMBRIDGE

Studio Cambridge’e giderken 15 yaşında biri olarak ilk kez yanımda ailem olmadan yurtdışına çıktığım için biraz tedirgindim. Ancak bu tedirginliğimin çok yersiz olduğunu gördüm. Bu konuda tüm ilgi ve yardımları için Emine Namal ablaya çok teşekkür ediyorum. Çok keyifli bir 3 hafta geçirmemi sağladılar. Aklımda hiçbir şüphe, ailemde hiçbir korkuya yer vermeden her sorumu cevapladılar. Her telefonumu açan Emine Namal her problemimle kendi kızıymışımcasına ilgilendi. Tüm emeğiniz için çok teşekkürler!

Esin B.Studio Cambridge

Merhabalar ben Didem KILIÇ; şu anda İngiltere’nin Bournemouth şehrinden yazıyorum size. Daha önce hiç yurtdışı deneyimi yaşamadım bu ilk ve en güzel deneyimlerimden biri. Başta bir korku vardı ne yapacağım oralarda diye; ama Emine ablanın bana yardımları ve içimi rahatlatmasıyla bu süreç başladı. Unutmadan söylemek istiyorum; kız kardeşimin de büyük etkisi oldu çünkü kız kardeşim de geçen sene Emine ablanın aracılığı ile Oxford’da eğitim almıştı ve en çokta ondan etkilenip buralara gelip bu eğitimi almak istedim. Başta uğraş verici bir iş gibi gözüküyor ki öyle; vize işlemleri, okul ,ulaşım, kalacak yer vs. canım Emine ablacım sayesinde bu yüklerimin %85’i azaldı ve hiçbir işim aksamadan tıkır tıkır her bir şeyim halloldu. Şuan İngiltere’deyim Türkiye’de ki işlerim bitti fakat hala emine ablamla görüşürüz o kadar ilgili ve sıcak kanlı ki bu işe gönlünü vermiş diyebilirim severek yapılan bir işte asla sorun çıkmaz onun sayesinde her şeyim tam anlamıyla ‘’dört dörtlük’’ oldu. İşine bu kadar bağlı ve severek yapan bir kişiyi ilk defa gördüm onun sayesinde hem rahatladım hem cesaret aldım ve benim için bu macera başlamış oldu Her şey için teşekkür ederim!

Didem KılıçBOURNEMOUTH-CAPITAL SCHOOL

Arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine İngiltere’deki yaz okulları hakkında bilgi almak amacıyla tanıştığım Emine ablada, her şeyden önce samimi bir abla yakınlığı buldum. Tanıştığımız daha ilk andan itibaren kafamdaki bütün soruları içtenlikle cevaplayan, yurtdışına çıkmak konusundaki tüm tedirginliğim ve korkularımı verdiği samimi cevaplarla silen Emine abla, Bournemouth’ta aldığım eğitimin baş mimarıdır; çünkü Emine ablanın rahatlatıcı, neşeli tavırları ve edinmiş olduğu derin tecrübesi, yurtdışı eğitimime karar vermemde baş etken olmuştur. Kendisinin bana vermiş olduğu hem gerçekçi, hem de yönlendirici bilgilendirmeler sayesinde İngiltere’de bulunduğum süre boyunca hiçbir sorun yaşamaksızın eğitimimi tamamlayarak Türkiye’ye döndüm. Gerek İngiltere’ye gitmeden önce, gerekse ülkeme döndükten sonra ilgisini bir an olsun kesmeyen Emine abla, yurtdışında eğitim almak isteyen bütün öğrencilerin sahip olmak isteyeceği bir danışmandır. İngiltere maceramın mimarı Emine ablaya sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Büşra ŞahinBournemouth, England

Merhabalar; bu yazıyı İngilteredeki evimden yazıyorum; 3 ayı bitirdim hiç bir sıkıntı yaşamadan! Halbuki ne kadar da korku verici yurtdışına tek basına çıkmak fakat danışmanım Emine abla sayesınde hiçbir sıkıntı yasamadan
geldim ve hayatımın en güzel zamanlarını geçiriyorum şu anda.

Emine abla daha önce benım yaşadığım deneyimi yaşamış tecrübeli bir danışman ve  bu işe başvurmamdan şu ana kadar her türlü yardım ve bilgisiyle desteğini hiç esirgemedi. Eğer yurtdışına çıkmak istiyorsanız bunu Emine Abla, dolasıyla IHR TURKEY  ile yapmalısınız; tecrübelerime dayanarak şiddetle öneriyorum.

Burcu TunçBOURNEMOUTH

En küçük detaylara kadar bilgi verip oraya gidince de ilgilenmeden, sıkıntımız var mı diye sormadan geçmediniz; ki bu orada cok önemli ve çogu şirketin gönderdikten sonra ilgilenmedigini gördum orada;  hem güven ve bilgi,  hem de sıkıntısız şekilde planladığı her şeyi kesinlikle Emine Namal hanıma atfediyor ve teşekkür ediyorum!

Betül KalkanBRIGHTON –ENGLISH LANGUAGE CENTER

Emine Namal farkı diyorum sadece; kesinlikle kapı kapı dolaşmanıza gerek yok. Güvenilir, dürüst, eğlenceli ve eğitici yurt dışı eğitim planlarının tek adresi!

Akıf GülemoğluBOURNEMOUTH

Yurtdışına gitme işinde başta çok tedirgin olmuştum ama Emine hanım beni çok rahatlattı; yurtdışı danışmanlığının hakkını veriyosunuz kesinlikle! Keşke bi daha imkanım daha olsa da sizin aracılığınla tekrar gidebilsem oralara:)

Filiz ÜlkerFRANCESKING SCHOOL